مشاوره و سفارش

ترشیجات

ترشی جات سی پرک نیز به دلیل تنوع در تولید مشتریان بسیار زیاد برای خود دارد. این مجموعه توانسته برای بازار داخل کشور بالغ بر 30 نوع ترشی تولید و با کیفیت بسیار عالی در اختیار مشتریان خود قرار دهد. همچنین برای ورود به بازار کشور های همسایه محصولات خود را با بسته بندی های صادراتی تولید و در اختیار تاجران ایرانی وخارجی قرار داده است.

صادرات ترشی به عراق

خیارشور

خیارشور یکی از چاشنی های بسیار خوشمزه و پرمصرف در سفره های رنگین ایرانی بوده که در حال حاضر علاوه بر تامین نیاز داخل کشور به سایر کشور های دیگر صادر شده و این مجموعه آمادگی کامل برای تامین نیاز بازار داخل و صادرات را نیز دارد.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

“Topsnack” به معنای غذای مختصر یا میان وعده سالم با ارزش غذایی بالا می باشد. تاپ اسنک مجموعه ای از کارخانه های تولید مزه های ترش و شیرین است که سعی دارد چاشنی های خوشمزه مانند انواع ترشیجات، لواشک، ترشک و سایر شیرینیها را با سالم ترین مواد اولیه، و کیفیت بالا تهیه نماید تا لحظاتی شاد و خوشمزه ای را برای دوستداران خود خلق کند. شرکت تولیدی-بازرگانی مهرپویان آراد هگمتان با برند تجاری سی پرک با بیش از 7 سال فعالیت در عرضه انواع ترشیجات و شوریجات توانسته با بیش از 30 نوع شوری و ترشی، در خدمت هموطنان عزیز مان باشد. محصولات شرکت در با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار مشتریان عزیز از سراسر کشور قرار خواهد گرفت.