خرید ترشی انبه تولید شده در کارخانه

خرید ترشی انبه پاکستانی بصورت مستقیم از کارخانه در طعم و ترکیبات مختلف امکان پذیر است. ترشی انبه یکی از ترشی های پر سرچ در گوگل است. این ترشی خوشمزه طرفداران مخصوص خود را دارد. شما میتوانید بسته به نیاز خود محصول مورد نظر خود را سفارش داده و در کمترین زمان خرید خود را انجام دهید.

خرید ترشی انبه تولید شده در کارخانه

تنوع محصولات کارخانه تولید ترشی انبه

نگهداری ترشی انبه

نگهداری ترشی انبه

برای بالا بردن ماندگاری ترشی انبه بهترین روش استفاده محلول نمک است. درصد بالای نمک باعث بالا رفتن ماندگاری انبه شده بطوری که بسیاری از تولید کنندگان ترشی که از انبه در تهیه ترشی روغنی استفاده می کنند در خواست افزایش نرمی انبه ها را دارند که دو روش برای نرم کردن ترشی انبه وجود دارد

  1. خواباندن در سرکه یکی از روش های بالا بردن درجه نرمی ترشی است
  2. خواباندن در داخل روغن

مهمترین مشکل ترشی انبه از دید مشتریان

مهمترین مشکل ترشی انبه از دید مشتریان

  • بالا بودن درجه شوری
  • درصد بالای ادویه ترشی در مقایسه با میزان انبه که در مواردی باعث تندی بیش از اندازی ترشی می شود.

به علت بالا بودن احتمال خرابی ترشی و با توجه به خواباندن ادویه در محلول نمک در صورتی انبه مورد استفاده از استفاده از خواباندن در آب فرایند گرفتن شوری انجام نشود ترشی انبه تهیه شده شور خواهد بود.
در بسیاری از موارد دیده شده که تولید کننده برای اینکه بتواند این مشکل را برطرف نماید نسبت به بالابردن درصد تندی ترشی میکند تا مصرف کننده کمتر میزان شوری ترشی را حس نماید که متاسفانه همین عامل باعث کاهش درجه سلامت ترشی خواهد شد.

کارخانه تولید ترشی انبه در یزد این امکان را فراهم کرده تا شما انواع طعمهای ترشی انبه را باکیفیت بالا وشوری پایین تهیه نمایید. جهت خرید محصولات می توانید از طریق مسیرهای زیر با ما در ارتباط باشید.
برای اطلاع از لیست قیمت انواع ترشی روغنی میتوانید از طریق طریق زیر اقدام نماید

لیست قیمت ترشی روغنی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما