صادرات ترشی روغنی اسپانیایی با ذرت به عراق

صادرات ترشی روغنی اسپانیایی تولید شده با ذرت یا بیبی کرن با کیفیت عالی به عراق صورت می گیرد. این ترشی فوق العاده که به ترشی امپراطور نیز معروف است یک معجون فوق العاده بوده که هر فردی را وادار به چشیدن طعم آن می کند. استفاده از قارچ، سس مخصوص، انبه شپله علاوه بر طعم عالی ارزش غذایی آن را نیز بالا برده است.

ترشی روغنی اسپانیایی

ترشی های مشابه ترشی روغنی اسپانیایی

  • ترشی مکزیکی

این ترشی تشابه ظاهری خیلی زیادی با ترشی اسپانیایی داشته و تنها تفاوت اصلی آن تنوع مواد به کار رفته در آن است. در واقع درصد کلم در ترشی مکزیکی و عبارت دیگر مواد ارزان قیمت بیشتر استفاده می شود و همین امر قیمت عمده این ترشی را به کیلویی ۸۰۰۰ تومان می رساند

  • ترشی پیتزایی

ترشی پیتزایی نیز بسیار شبیه ترشی اسپانیایی بود و مهمترین روش در شناخت کیفیت ترشی پیتزایی سیاه دانه های موجود در آن است. همچنین درصد مواد گران قیمت ترشی پیتزایی به مراتب بالاتر از ترشی اسپانیایی می باشد. استفاده از قارچ، انبه، بیبی کرن، زیتون این ترشی را بسیار خوشمزه کرده است.درصد بالای موادی همجون انبه، بیبی کرن و قارچ و زیتون قیمت این ترشی را نسبت به ترشی اسپانیایی بالا برده است.

صادرات ترشی روغنی اسپانیایی به صورت فله

ترشی اسپانیایی یا همان ترشی امپراتور به جهت استفاده از روغن زیتون و همچنین طعم شیرین آن طرفداران خود را بین مصرف کنندگان عراقی باز کردن است.
علاوه بر ترشی اسپانیایی ترشی مکزیکی، ترشی بلغاری و یونانی نیز به همراه خیارشور دبه ای به کشور عراق صادر میشود.
کیفیت بالا ترشیجات تهیه شده و قیمت مناسب آن برای مصرف کنندگان عراقی روز به روز بر محبوبیت این ترشیجات در عراق افزوده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما